Sprzątaczka biurowa z orzeczeniem Olkusz od zaraz

3 010,00 zł

inne


"EZT" istnieje na rynku usług czystościowych od ponad 30 lat. Dokładamy wszelkich starań by nasze usługi były wykonywane na najwyższym poziomie.

Od lat wspieramy zatrudnienie osób z niepełnosprawnością - Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej dlatego do kontaktu zapraszamy osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności. Mile widziany stopień umiarkowany.

Aktualnie poszukujemy osoby do utrzymania czystości wewnątrz obiektu (hol,, biura, korytarze, sanitariaty, pomieszczenia socjalne i sanitarne) w Olkuszu.

Oferujemy:

zatrudnienie na umowę o pracę na cały lub 3/4 etatu
pracę na jedną zmianę od 14.00
wolne weekendy
wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej
możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
przeszkolenie
niezbędne narzędzia pracy
pracę w stabilnej firmie na dłuższy okres
Osoby zainteresowane ofertą zapraszam do kontaktu pod numerem:

723 700 420 Dział rekrutacji

Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.


Ważne do: 2023.12.08, wyświetleń: 315

nr ogłoszenia: 17985