Sprzątaczka biurowa z orzeczeniem Olkusz od zaraz

3 010,00 zł

inne


Sprzątaczka Olkusz, biurowa Olkusz, orzeczeniem Olkusz, Olkusz Olkusz, zaraz Olkusz

"EZT" istnieje na rynku usług czystościowych od ponad 30 lat. Dokładamy wszelkich starań by nasze usługi były wykonywane na najwyższym poziomie.

Od lat wspieramy zatrudnienie osób z niepełnosprawnością - Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej dlatego do kontaktu zapraszamy osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności. Mile widziany stopień umiarkowany.

Aktualnie poszukujemy osoby do utrzymania czystości wewnątrz obiektu (hol,, biura, korytarze, sanitariaty, pomieszczenia socjalne i sanitarne) w Olkuszu.

Oferujemy:

zatrudnienie na umowę o pracę na cały lub 3/4 etatu
pracę na jedną zmianę od 14.00
wolne weekendy
wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej
możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
przeszkolenie
niezbędne narzędzia pracy
pracę w stabilnej firmie na dłuższy okres
Osoby zainteresowane ofertą zapraszam do kontaktu pod numerem:

723 700 420 Dział rekrutacji

Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 431

nr ogłoszenia: 17985